•  

    0 507 118 12 50

  •  

    info@e-restmenu.com

Temassız Menü ve Sipariş Sistemi Kullanım Alanları

Uygulama indirmeden sadece QR kod okutarak menünüzü görüntüleyip, sipariş alabilirsiniz.

Otel ve Pansiyonlar

Otelinizin servis veren tüm birimlerinde Temassız Online Menu ve Sipariş sistemimizi kullanabilirsiniz. <..

Devamını Oku

Restoran ve Cafeler

Restoran, Cafe, Çay Bahçesi, Kahve Dükkanı, Kahvaltı Salonu vb. tüm işletmelerde Tema..

Devamını Oku

Plaj ve Havuzlar

Plajınızın servis veren tüm birimlerinde Temassız Online Menu ve Sipariş sistemimizi kullanabilirsiniz.&nbs..

Devamını Oku

Qr Restoran, Cafe, Plaj, Otel Menü ve Sipariş Sistemi ile sağlıklı günlere!

Restoranlar, cafeler, oteller, plajlar vb. işletmeler hali hazırda bir kitapçık veya broşür şeklinde basılı olarak müşterilerin eline aldığı menüler kullanmaktadır. Covid 19 pandemi nedeni ile aynı menünün temizlenmeden ve dezenfekte edilmeden müşterilere sunulması (Hem de bir şeyler yiyip içmeden hemen önce) özellikle şu dönemde istemediğimiz bir durumdur. Klasik Menü anlayışını müşterilerin kendi cep telefonlarından dijital olarak inceleyebileceği ve sipariş verebilecekleri bir yazılım haline getirerek bu sorunu ortadan kaldırdık.

Sistemin hazırlamış olduğu QR Kod müşterilerinizin masalarında, peçetelikte, basılı menülerin üstünde veya küçük bir standa yapıştırılmış bir sticker ile bulundurulabilir veya kendi yazıcılarınızdan bile bastırarak kullanabilirsiniz.

Müşteriniz kendi cep telefonlarındaki QR Code Tarama programlarını bu koda gösterdiklerinde menünüz ve sipariş sisteminiz müşterinizin kendi telefonuna gelecektir. Ve müşteriniz tüm menüyü inceleyerek siparişini yine telefonundan verecektir.

Garsonun görevi sadece müşterinin vermiş olduğu siparişleri masaya servis etmek olacaktır. Bu şekilde hem müşterinizin, hem personelinizin sağlığını koruma altına almış olacaksınız.

Çözümlerimiz

İşletmenize özel sunduğumuz tüm çözümlerimizi inceleyin