•  

    0 507 118 12 50

  •  

    info@e-restmenu.com

Restoran ve Cafeler

Restoran, Cafe, Çay Bahçesi, Kahve Dükkanı, Kahvaltı Salonu vb. tüm işletmelerde Temassız Online Menu ve Sipariş sistemimizi kullanabilirsiniz. 

- Müşteriniz kendi mobil cihazı ile menüye ulaşıp, sipariş verebilir veya odasına görevli çağırabilir. 

- Online Menü ve Sipariş sistemi sayesinde basılı menülerinizin hem maliyetinden kurtulursunuz, hem de müşterilerinize hijyenik bir kolaylık sağlamış olursunuz.

- Menünüzü saniyeler içerisinde güncelleyebilir, duyuru alanı ile müşterilerinize bilgilendirme yapabilirsiniz.

- Gelişmiş özellikli Paket Servis ve Gel-Al servis hizmeti ile aracı firmalara komisyon vermeden satış yapma imkanına sahip olursunuz.

Sistemimizin Genel Özellikleri:

- Müşterileriniz sistem üzerinden verdikleri siparişleri anlık olarak sorgulayabilirler. Kayıtlı ya da kayıtsız kullanıcılar sipariş verdiği zaman otomatik olarak veriler yansır.

- Masalara özel QR kod desteği ile işletmenizde ki tüm oda ve masaları sisteme tanıtın ve QR çıktılarını almak sureti ile misafirlerinizin bu QR kodlar aracılığı ile sipariş vermesini sağlayabilirsiniz.

- Kullanıcılarınız sipariş verdiği zaman anlık olarak teşekkür mesajı iletilir. Yönetim paneli üzerinden siparişi yola çıktı olarak işaretleyip, kaç dakikada ulaşacağını seçerseniz müşteriye bilgilendirme maili gider. İsteğe bağlı olarak mail ile yaptığımız tüm bilgilendirmeleri SMS ile de gerçekleştirmekteyiz.

- QR kod desteği ile müşterileriniz garson ve hesap taleplerini anlık olarak iletebilirler

- Paket Servis özelliği ile kayıtlı ya da kayıtsız kullanıcılar paket servis modülü ile sipariş verebilir.

- Gel al Servis özelliği ile kullanıcılar restoranınıza gelerek siparişlerini teslim alabilirler.

- İleri tarihli sipariş özelliği ile kullanıcılar istedikleri gün ve saat içerisinde siparişi almak istediklerini belirtebilirler.

- Sistemde tanımlı Sanal Pos modülü sayesinde kullanıcılar online olarak kredi kartları ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirler.

- Kullanıcılar, sipariş vereceği zaman ödeme yöntemlerini seçebilirler. Kapıda kredi kartı ile ödeme, kapıda nakit ödeme, online ödeme gibi seçeneklerden faydalanabilirler.

- Restoran yetkilileri, haftalık olarak mekanın açılış ve kapanış saatlerini ve paket servis saatlerini ayrı ayrı belirleyebilirler. Aynı zamanda acil durumlar için sipariş işlemlerini tek bir dokunuş ile durdurabilirsiniz.

- Lokasyona göre minimum sepet tutarı ekleyerek zarar etmeden siparişleri gönderebilirsiniz.

- Birden fazla şehir ya da ilçe alanında hizmet vermek isteyebilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz Şehir / İlçe / Mahalle filtrelemesine göre belirlediğiniz bölgelerden sipariş alırsınız.

- Ücretli ve ücretsiz ek seçenekler sistemimizde hazır! 

- Sistemi aynı zamanda bir web sitesi gibi de kullanabilirsiniz. Hakkımızda, iletişim sayfalarınız hazır. Sosyal medya hesaplarınızı da kulanıcılarınıza sunabilirsiniz. 

- Gelişmiş kategori  özelliği sayesinde Ana kategori > Alt Kategori şeklinde tanımlama yapabilir, ürünlerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz.

- Gelişmiş arama sistemi ile müşterinizin aradığı ürünü bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

- Menü ürünlerinize çoklu resim ekleyebilirsiniz

- Tarım ve Ormancılık Bakanlığı' nın zorunlu kıldığı alerjen bilgisini, sistemimiz üzerinden müşterilerinize sunabilirsiniz.

- Sepette misafirlerinize indirim kuponu verebilirsiniz. Örneğin sepet tutarı 100 TL olduğu zaman 5 Tl' lik indirim yapmak vb. kampanyaları sistem üzerinden uygulayabilirsiniz.

- Kayıtlı müşterileriniz, birden fazla adres ekleyebilir ve bu şekilde çok daha kolay sipariş verebilir.

Sistem Özellikleri:

- İşletmenizin günlük veya aylık cirolarını rapor olarak alabilirsiniz.

- Sistem güvenliğini sağlamak amacı ile istenildiği zaman tek dokunuş ile sistemin full yedeğini alabilirsiniz.

- Sesli bildirim özelliği ile sipariş, garson çağırma ve hesap isteme taleplerinde anlık olarak sesli bildirim gelmektedir.

- Kayıt sistemi sayesinde sisteminizi ziyaret eden misafirin hangi sayfalara eriştiğini görebilirsiniz.

- Türkçe ve İngilizce dil seçeneği ( Opsiyon olarak sınırsız dil seçeneği sağlamaktayız. )

Aklınıza takılan bir soru var mı ?